en
en
Kontakt

Polska oferta turystyczna promowana na włoskich lotniskach

1 i 2 oraz 9 marca ZOPOT w Rzymie zorganizował workshopy dla włoskiej branży turystycznej. Na lotniskach w Wenecji-Treviso, Weronie i Turynie biurom podróży oraz touroperatorom zaprezentowano polską ofertę turystyczną, ze szczególnym uwzględnieniem turystyki miejskiej oraz kulturowej.

workshop_italia_23 (9).jpg

Workshopami na lotniskach w Wenecji-Treviso i Weronie Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Rzymie zainaugurował cykl wielu wydarzeń branżowych zaplanowanych na 2023 rok. Warsztaty odbyły się w formule B2B i skierowane były do biur podróży z północnych regionów Włoch: Wenecji Euganejskiej, Emilii-Romanii i Friuli-Wenecji Julijskiej. Wzięło w nich udział około 150 biur podróży. Warsztaty pozwoliły na prezentację szerokiego wachlarza polskiej oferty turystycznej, w szczególności city breaków, dziedzictwa kulturowego i obiektów na liście UNESCO. Włochy to jeden z najlepiej skomunikowanych drogą lotniczą krajów z Polską. Północne Włochy dysponują ogromną siatką połączeń lotniczych z polskimi miastami, w których można zorganizować wyjazdy typu city break, ale także wakacje w formie Fly&Drive.

  • 5
    5

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Rzymie uczestniczył także w workshopie “Torino Airport meets travel agencies” na lotnisku w Turynie. Warsztaty odbyły się w formule B2B i były doskonałą okazją do promocji polskich miast połączonych bezpośrednimi lotami z Turynem, w tym Warszawy, Krakowa, a w szczególności Wrocławia. Podczas spotkania rozdano vouchery i gadżety, dzięki współpracy z Wrocławską Organizacją Turystyczną, Dolnośląską Organizacją Turystyczną i Visit Wrocław. Oferta Polski cieszyła się dużym zainteresowaniem licznie przybyłych przedstawicieli touroperatorów i biur podróży. Wydarzenie odbyło się przy wsparciu Konsulatu Honorowego RP w Turynie.

Do góry