en
en
Kontakt

Polska nagrodzona w Chinach!

Po otwarciu granic na wyjazdy zagraniczne z Chin rośnie zainteresowanie podróżami do Polski. Nasz kraj otrzymał także nagrodę „dla najbardziej obiecującej, perspektywicznej destynacji turystycznej w 2023 r.”, którą przyznał serwis Toncheng Travel.

Małgorzata Tańska z nagrodą dla Polski

W ostatnich tygodniach wzrasta zainteresowanie podróżami z Chin do Polski. Po otwarciu granic na wyjazdy zagraniczne, mieszkańcy Państwie Środka chętnie wybierają nasz kraj jako swój kierunek docelowy. Mnożą się także wywiady i spotkania z touroperatorami i organizacjami turystycznymi, które odbywają pracownicy Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Pekinie.

Potwierdzeniem popularności Polski jest nagroda dla naszego kraju jako najbardziej obiecującej, perspektywicznej destynacji turystycznej w 2023 r., przyznana przez serwis Toncheng Travel. To jedna z wiodących turystycznych platform on line w Chinach, której misją jest idea „zrobienia podróżowania łatwiejszym i bardziej radosnym”. Toncheng Travel można porównać do amerykańskiego serwisu booking.com.

Aktualnie mieszkańcy Państwa Środka świętują chiński Nowy Rok i chętnie udają się w podróże wypoczynkowe, korzystając z możliwości przemieszczania się bez testów i kwarantann. Dla większości jest to pierwsza możliwość wyjazdu od 3 lat. Chiński Nowy Rok, zwany też Świętem Wiosny, to największe święto w Państwie Środka a w tym roku jest ono szczególne, właśnie ze względu na nagłe i niespodziewane zniesienie obostrzeń covidowych, które nastąpiło 8 stycznia.

Do góry