en
en

Polska na wieczorze przemysłu spotkań Meeting Matters w Brukseli

Zagraniczny Ośrodek POT w Brukseli uczestniczył w drugiej edycji wydarzenia dla stowarzyszeń i organizatorów Incentive, kongresów i konferencji pt. Meeting Matters. Konwencja spotkania zakłada rozmowy indywidualne, wykłady i warsztaty odbywające się w wyjątkowym kadrze jednego z najpiękniejszych pałaców Brukseli Val Duchesse, będącego na codzień własnością prywatną.

Wśród prezentujących się 22 destynacji znalazły się m.in. Polska, Austria, Szwajcaria, Chorwacja, Malta, Irlandia, wybrane niemieckie miasta, Oman. Z ich ofertą zapoznało się 43 gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele międzynarodowych stowarzyszeń lekarzy, prawników, koncerny, międzynarodowe fimy a także organizatorzy wyjazdów dla pracowników instytucji unijnych, w tym Parlamentu Europejskiego.

Zainteresowanie Polską wykazało 16 instytucji a przeprowadzone rozmowy wykazały, że największym zainteresowaniem cieszą się Warszawa, Kraków i Gdańsk, czyli miasta posiadające bezpośrednie połączenie lotnicze z Belgii i większości dużych miast na świecie. Podczas kolacji wysłuchało wykładu pana Bernad Dewamme z Mentaly Fit Instutute, wieloletniego trenera belgisjkiej narodowej drużyny hokejowej, który w nowatorski sposób przedstawił zalety pracy zespołowej. Dzięki koncepcji zmiany miejsc przy stole przed każdym daniem, posiłek był okazją do kontynuacji rozmów warsztatowych i promocji poszczególnych destynacji.

Badanie przeprowadzone przez organizatorów nt. przebiegu wieczoru wykazało, że 78% gości oceniło wieczór jako przydatny i inspirujący do ich dalszej działalności.

Do góry