en
en

Polska na portalu National Geographic w Holandii

Od 4 kwietnia, Polska dominuje na portalu National Geographic w Holandii. A to dzięki Polskiej Organizacji Turystycznej, która realizuje kampanię promocyjną w tym największym turystycznym wydawnictwie na rynku.

banerPolska.jpg

Projekt realizowany jest we współpracy z redakcjami holenderskich pism, które opublikowały artykuły o Polsce na swoich łamach. Na kampanię składa się 9 tematów - zaprezentowane są najbardziej lubiane destynacje na city trip, jak Kraków czy Warszawa oraz szeroki wachlarz tematów związanych z turystyką aktywną i przyrodniczą – parki narodowe, góry, szlaki turystyczne.  Tekstom towarzyszą najwyższej jakości zdjęcia. National Geographic promuje stronę tematyczną poświęconą Polsce w social mediach oraz w newsletterze skierowanym do abonentów - łączny zasięg kampanii to blisko pół miliona wiernych odbiorców pisma.

Polska pokazana jest w sposób ciekawy i zachęcający oryginalnością tematów i ujęć. Czytelnicy płyną kajakiem szlakami Mennonitów na Pomorzu, wędrują po bieszczadzkich ścieżkach tropiąc dzikie zwierzęta, podziwiają niesamowitą drogę mleczną na Gwiezdnym Szlaku Podkarpacia, na rowerze przemierzają lubelski odcinek trasy Green Velo, oglądają przepiękna panoramę Beskidów z paralotni, wspinają się na skałki śląskiej Jury i wędrują na spotkanie z żubrem w najsłynniejszym polskim parku narodowym, Puszczy Białowieskiej.  

Strona poświęcona Polsce eksponowana będzie na portalu przez miesiąc aby następnie pozostać na stale z zakładce „Kierunki turystyczne” służąc czytelnikom National Geographic za swoisty przewodnik po Polsce. ZOPOT Amsterdam planuje uzupełnianie strony o kolejne artykuły ukazujące piękno przyrody w polskich parkach narodowych i różnorodność oferty turystyki aktywnej.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną tematyczna "Veelzijdig Polen” na portalu National Geographic.

Do góry