en
en
Kontakt

Polska doceniona przez holenderskich turystów i media

Jeden z najpopularniejszych portali podróżniczych w Holandii wyróżnił Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie nagrodą „Travel Destination Award GOLD”.

Magdalena Stoch, Andrzej Pawluszek, Małgorzata Duijnmayer

Polska otrzymała prestiżową na rynku holenderskim turystyczną nagrodę „Travel Destination Award GOLD”. Wyróżnienie jest efektem wysokich ocen turystów korzystających z oferty przyjazdowej do naszego kraju. Laur przyznawany jest przez jeden z najpopularniejszych portali i najważniejszych magazynów podróżniczych w Holandii Reisgraag.

Jak powiedział Thomas Lenting z Reisgraag, turyści doceniają Polskę w wielu aspektach. Uważa on, że dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza zabytki i kultura. - Wciąż jednak istnieje wiele pięknych, wyjątkowych miejsc, które nie zostały jeszcze odkryte przez naszych klientów. Polska zdecydowanie zasłużyła na tę nagrodę! - mówi Lenting.

Portal Reisgraag zamieszcza recenzje biur podróży, inspiruje nowościami, wskazówkami, odwiedzający znajdą tu zdjęcia i filmy z ponad tysiąca destynacji wakacyjnych. W 2019 r. portal odwiedzało prawie 2.5 mln Holendrów. Czytelnikami są przede wszystkim osoby pasjonujące się podróżowaniem, zainteresowanymi spędzaniem czasu na łonie natury i dziedzictwem kulturowym oraz turystyką aktywną.

- Jest to jedyna nagroda przyznawana przez holenderską branżę turystyczną, której jedynym kryterium są recenzje klientów - podkreśla Magdalena Stoch z Zagranicznego Ośrodka POT w Amsterdamie. - Portal zamieścił dla swoich czytelników szeroką informację na temat Polski, w tym 16 artykułów o miejscach wartych odwiedzenia. Już ponad 100 klientów biura zamieściło recenzję z Polski po odbytej podróży! - dodaje Małgorzata Duijnmayer z amsterdamskiego biura POT.

Do góry