en
en

Polska atrakcyjna dla turystów z Kazachstanu

Począwszy od stycznia przedstawiciele Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie wzięli udział w szeregu spotkań branżowych z kazachską branżą turystyczną. Każde z nich poprzedzone było prezentacją turystycznych atrakcji, ze szczególnym uwzględnieniem turystyki prozdrowotnej w Polsce. 

Almaty.jpg

Dla wielu uczestników branżowych spotkań Polska to odkrycie, które pozwoli na stworzenie nowych ofert turystycznych dla bogatych i średniozamożnych mieszkańców Kazachstanu. Przedstawiciele biur turystycznych podkreślali gotowość do nawiązania kontaktów handlowych z polską branżą turystyczną, nawet mimo pojawiających się problemów w kwestiach wizowych. Okazja do zacieśnienia relacji nadarzy się podczas organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną w drugiej połowie roku study touru. Zaproszone do niego zostaną największe i najprężniej działające biura turystyczne z Kazachstanu.

Podróż studyjna została zaplanowana na trzeci kwartał tego roku, a celem wizyty są Warszawa i Kraków. To właśnie turystyka miejska i kulturowa budzi wśród turystów z Kazachstanu największe zainteresowanie. Podczas pobytu uczestników study touru zaplanowane zostały także liczne spotkania z polską branżą turystyczną.

Do góry