en
en

Polscy eksperci kształcą flamandzkich studentów

Polscy reprezentanci zostali ekspertami podczas konferencji na temat narodowych organizacji turystycznych dla studentów flamandzkiej uczelni Thomas More.

bruksela_Thomas-More.jpg

We wtorek, 5 grudnia, z inicjatywy wiodącego pisma branży turystycznej Travel Magazine, odbyła się konferencja na temat działalności narodowych organizacji turystycznych. Dyskutowano o ich wpływie na promocję turystyczną kraju i przyszłości tego typu narodowych organizacji.  Wydarzenie odbyło się  w audytorium uczelni Thomas More w Mechelen. To największa uczelnia licencjacka na terenie Flandrii. Kształci studentów w 30 kierunkach, w tym m.in. w obszarze turystyki i hotelarstwa.

Jako ekspertów i prelegentów zaproszono przedstawicieli Polski, Szwajcarii, Austrii i Dominikany. Polskę reprezentowała dyrektor Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Brukseli, Dominika Szulc. Debacie przysłuchiwało się 100 osób studiujących Tourisme and Recreation Management. Konferencja była też okazją do przedstawienia najważniejszych atutów Polski, jej potencjału na rynku belgijskim i priorytetowych produktów, które promowane będą w nadchodzącym roku. 

Do góry