en
en

#PoloniaWOW! Włoscy influencerzy przyjadą do Polski

#PoloniaWoW to nowy projekt organizowany przez Polską Organizację Turystyczną. Wezmą w nim udział najbardziej popularni  i wpływowi  włoscy influencerzy, którzy  odwiedzą Polskę jesienią i zimą tego roku.

PoloniaWoW.jpg

Kampanii przyświeca idea pokazania Polski zaskakującej, pięknej, zróżnicowanej, wychodzącej poza utarte szlaki tradycyjnej turystyki. Głównym zadaniem gości z Włoch jest przygotowanie opowieści o Polsce opierającej się na pięciu tematykach: Family&Fun, Nature&Animals, Culture&Cities, Sport&Adventure oraz Food&Winter . Wśród influencerów,  którzy będą poznawać i doświadczać  Polski, znaleźli się: Elisa i Luca z Miprendoemiportovia (Family&Fun), Francesca – Fraintesa (Nature&Animals), Manuela z Pensieri in Viaggio (Culture&Cities), Marika i Diego z Gate 309 ( Sport&Adventure) i Anna z Travel Fashion Tips (Food&Winter).

Organizatorzy  przygotowali dla włoskich gości wiele atrakcji, by mogli oni dobrze poznać nasz kraj i doświadczyć w najlepszym wydaniu tego, co Polska oferuje. Będą oni mogli m.in. polecieć motolotnią nad Wielkimi Jeziorami Mazurskimi, jeździć konno wzdłuż Bałtyku, spać w chatce hobbita w Bieszczadach, oglądać rozgwieżdżone niebo, szukać murali w Poznaniu, dać się ubrać polskiemu styliście, szukać duchów w zamku w Mosznej, przejechać się kuligiem w Zakopanem, zobaczyć Wrocław oczyma dziecka czy poznać tradycje zielarskie.

Wpływ na ostateczną trasę i atrakcje blog tourów włoskich influencerów będą mieli także użytkownicy, którzy na  platformie www.poloniawow.it wezmą udział w konkursie #PoloniaWoW. Uczestnicy konkursu mogą wybrać dla influencerów po trzy doświadczenia z dziewięciu proponowanych na każdą tematykę. Oprócz wpływu na ostateczny charakter podróży influencerów, osoby biorące udział w konkursie mogą wygrać podróż do Polski dla dwóch osób i sami przekonać się, że Polska jest naprawdę WoW!

Kampanie można śledzić pod hashtagiem #PoloniaWoW oraz  w mediach społecznościowych: FB @poloniatravel, Instagram @polonia.travel.it, Twitter @PoloniaTurismo

Do góry