en
en

„Podróże z dziećmi” - IV edycja GIGApasji

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie wraz z Ekspozycją PGE Giganty Mocy zapraszają na czwartą edycję wydarzenia z cyklu GIGApasje, które odbędzie się 10 listopada w budynku MCK PGE Gigantów Mocy. Tematem będą „Podróże z dziećmi”. Wydarzenie honorowym patronatem objął prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

gigapasje.jpg

Pasja, hobby, zainteresowanie – każdy ma coś, co sprawia, że serce zaczyna bić mocniej a myśli krążą wokół jednego tematu. W listopadzie tematem tym będą podróże, a dokładniej – podróże z dziećmi.

O ekstremalnych wojażach, szukaniu skarbów, grach miejskich oraz o tym jak odkrywać świat wspólnie z pociechami opowiedzą blogerzy, którzy z podróżowania uczynili swój sposób na życie. Wśród nich znajdzie się m.in. rodzina Radzimierskich – Monika oraz Patryk, którzy od kilku lat, wraz z 10 letnim synem – Szymonem (autorem książki: „Dziennik łowcy przygód. Extremalne Borneo”) poznają odległe zakątki świata. Gośćmi wydarzenia będą także Aleksandra, Tomasz oraz Michaś Dudkowie – fani kempingów i autorzy bloga „Globtroterek”.

Michaś Dudek zaprosi również dzieci do udziału w warsztatach fotograficznych. Autorzy bloga „Poznajemy Świat” poprowadzą warsztaty edukacyjne, a bełchatowianie z bloga „Wszystko za podróż” zaprezentują swoje fotografie z podróży.

A to i tak nie wszystko. Podczas tegorocznych GIGApasji, będzie można zapoznać się z ofertą biur podróży i zaplanować wyjazd swoich marzeń. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk. GIGApasje posiadają także tytuł certyfikowanego produktu turystycznego POT z 2015 r.

"GIGApasje" odbędą się w MCK PGE Gigantów Mocy 10 listopada. Początek od godziny 16:15. Wstęp wolny.

Do góry