en
en

Podróż studyjna Sunair Vakanties do Krakowa

Zagraniczny Ośrodek POT w Amsterdamie we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa oraz holenderskim touroperatorem Sunair Vakanties zorganizował pod koniec marca br. podróż szkoleniową dla szesnastu pracowników oraz agentów firmy Sunair. Sunair Vakanties należy do najlepszych firm holenderskiech specjalizujących się w wyjazdach typu city trip, co dodatkowo zostało w tym roku potwierdzone przyznaniem tej firmie nagrody “2016 & 2017 The best in citybreaks”. Z ofertą firmy można zapoznać się na stronachwww.stedentrips.nl oraz www.sunair.nl

W zeszłym roku Sunair Vakanties, zauważając wzrost zainteresowania wyjazdami do Krakowa, poszerzyło swoją ofertę katalogową o nowe hotele. W 2017 roku dyrekcja firmy pozytywnie odpowiedziała na zaproszenie skierowane z ZOPOT Amsterdam, dotyczące organizacji podróży szkoleniowej dla osób bezpośrednio sprzedającuch polską ofertę. W przeciągu tygodnią zgłosiło sie ponad 80 agentów, co potwierdza duże zainteresowanie branży oraz konieczność organizowania większej liczby wyjazdów szkoleniowych. Co bardzo cieszy, organizacja podróży oparta była o partnerską współpracę wszystkich zainteresowanych stron a koszty związane z pobytem i szkoleniem grupy w większej części pokryte zostały przez touroperatora.

Podczas pobytu w Krakowie Holendrzy zwiedzili najważniejsze zabytki i muzea miasta, zapoznali się z polską kuchnią zarówno w wydaniu tradycyjnym, jak i nowoczesnym, odwiedzili także dwa najbardziej popularne wśród turystów obiekty muzealne poza miastem: Kopalnię Soli w Wieliczce oraz Muzeum Auschwitz-Birkenau.

- Jesteśmy bogatsi o wspaniałe doświadczenie. Kraków jest przepiękny a dzięki perfekcyjnie przygotowanemu programowi i doskonałym przewodnikom naprawdę dobrze poznaliśmy atrakcje miasta. Auschwitz i kopalnia soli wywarły na nas także duże wrażenie. Nasi agenci dzięki temu szkoleniu będą teraz dużo łatwiej sprzedawać wyjazdy do Krakowa, prawdę mówiąc pierwsze rezerwacje zaczęły spływać zaraz po naszym powrocie - powiedziała uczestnicząca w podróży Linda Aandeweg, sales manager firmy Sunair.

Sukces wyjazdu do Krakowa zachęcił dyrekcję Sunair Vakanties do bliższego zapoznania się z także z innymi polskimi miastami – już w maju przedstawiciele firmy w celu poszerzenia oferty odwiedzą Gdańsk.

Do góry