en
en

Pierwsza taka międzynarodowa konferencja w Polsce

Pierwsza w Polsce międzynarodowa konferencja, poświęcona w całości problematyce przemian demograficznych w kontekście rozwoju turystyki odbędzie sie w Darłowie 5-8 maja br. Gośćmi i współorganizatorami Konferencji będą reprezentanci Europejskiej Federacji Osób Starszych EURAG.

Zamiarem organizatorów Konferencji jest wzmocnienie przekonania i upowszechnienie idei, dotyczącej roli współpracy wielu środowisk na rzecz rozwoju turystyki. Odbiorcy usług turystycznych, klienci branży, są niezwykle ważnymi partnerami w dyskusji o jej przyszłości. Musimy jednak pamiętać, że grupa określana jako "seniorzy" ma swoje specyficzne cechy, a w dodatku nie są one stałe i o tym także będziemy rozmawiać. Wreszcie, zwrócimy także uwagę na zmieniający się rynek pracy, a więc zasoby, jakimi dysponować będzie branża turystyczna w tym zakresie. Tu również demografia ma ogromne znaczenie i warto przeanalizować ten aspekt.

Zaproszeni eksperci przedstawią zróżnicowane aspekty, obejmujące tematykę Konferencji. Szczególnie wartościowe może okazać się spojrzenie na zagadnienia turystyki "age friendly" z perspektywy gości, reprezentujących inne europejskie kraje. Będzie to również znakomita okazja do dyskusji w bardzo ciekawym, międzynarodowym wymiarze, a także sposobność, aby nawiązać kontakty i poznać przedstawicieli wielu organizacji i instytucji z całej Europy.

Formularz zgłoszenia: TUTAJ

Do pobrania: Program konferencji - Darłowo 5-8.05.2017

 

Do góry