en
en

Owocna współpraca ZOPOT Wiedeń oraz Izby Gospodarczej Górnej Austrii

W czwartek 7 grudnia w siedzibie Izby Gospodarczej Górnej Austrii odbyło się świąteczne spotkanie z członkami sekcji „Przedsiębiorstwa Autokarowe” i „Biura Podróży”, w którym uczestniczył Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Wiedniu. Podsumowano owocną współpracę w mijającym roku i wytyczono kierunki wspólnych działań na rok 2018.

20171215_wreczenie_certyfikatu-WiedenDUZE.jpg

W czasie spotkania dyrektor Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Wiedniu Włodzimierz Szeląg wręczył uczestnikom podróży studyjnej na Mazury Certyfikaty poświadczające odbycie szkolenia o tematyce Warmia i Mazury.

Uczestniczący w spotkaniu przedstawiciele branży turystycznej z Górnej Austrii przekazali wiedeńskiemu ZOPOT-owi informacje na temat planowanych działań w 2018 roku. Przedstawione zostały najnowsze oferty prezentowane w katalogach poszczególnych biur oraz omówiony został projekt organizacji w 2018 roku wyjazdu studyjnego do Wrocławia i Krakowa dla 40 uczestników sekcji  “Przedsiębiorstwa autokarowe”.

Kolejna podróż studyjna dla kierownictwa Izby Gospodarczej planowana jest w maju do Szczecina i województwa zachodniopomorskiego.

Uczestniczący w spotkaniu Konsul Honorowy RP w Linzu przedstawił stan przygotowań do wyjazdu studyjnego do Łodzi przedstawicieli Ratusza z Linzu, w celu podpisania umowy partnerskiej pomiędzy tymi miastami.

Do góry