en
en

Organizatorzy podróży z Włoch zachwyceni Warszawą

W ostatni weekend marca Warszawę odwiedziła grupa włoskich organizatorów podróży grupowych. Podróż studyjna została zorganizowana w ścisłej współpracy między Polską Organizacją Turystyczną, Polskimi Liniami Lotniczymi LOT i Warszawską Organizacją Turystyczną.

podroz-wlochy.jpg

Celem wizyty przedstawicieli włoskiej branży było pokazanie szerokiej oferty turystycznej Warszawy, która stanowi nie tylko bardzo atrakcyjną destynację citybreak, pełną zarówno historii jak i nowoczesności, ale również wygodny przesiadkowy port lotniczy dla innych miast Polski i Europy. Jest także ciekawą alternatywą dla turystyki biznesowej i konferencyjnej.

W wizycie uczestniczyli planiści wyjazdów grupowych z dziesięciu włoskich biur, między innymi Destinazione Sole i touroperatora Welcome Travel Group, który posiada swoje punkty sprzedażowe na terenie całych Włoch. Uczestnicy wzięli udział w klasycznym zwiedzaniu Warszawy z uwzględnieniem nowych atrakcji turystycznych i kulinarnych na mapie stolicy, takich jak Muzeum Życia w PRL. Włosi byli zachwyceni nie tylko standardem polskich obiektów hotelowych w stosunku do ich cen, ale przede wszystkim poziomem oferty gastronomicznej stolicy, która jest kluczowa dla turystów śródziemnomorskich.

Poza eksploracją miasta od strony turystycznej, uczestnicy poznali infrastrukturę i obiekty hotelowe, których standard jest dla Włochów zaskakujący – Polska może się pochwalić wieloma obiektami, których normy przewyższają analogiczne obiekty we Włoszech, wciąż utrzymując konkurencyjne ceny.

 

 

 

Do góry