en
en

Obchody uchwalenia konstytucji nie tylko w Polsce

Zagraniczny Ośrodek POT w Brukseli  jest partnerem uroczystych obchodów z okazji 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 organizowanych w jednostce wojskowej NATO Shape dniu 19 maja br. Naczelne Dowództwo Sojuszniczych Sił Zbrojnych znajduje się w belgijskim mieście Mons i skupia żołnierzy z wszystkich krajów należących do NATO.

W święcie zorganizowanym przez polski sztab udział weźmie około 1000 osób – żołnierzy wszystkich narodowości i ich rodzin. W programie przewidziano koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, polski poczęstunek serwowany przez zespół kucharzy i kelnerów z Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych oraz występ Zespołu Wokalnego Marynarki Wojennej „Riviera”.

Nowością jest zorganizowana dzięki współpracy z ZOPOT w Brukseli loteria z nagrodą główną w postaci wyjazdu do Warszawy dla dwóch osób z przelotem i noclegiem w czterogwiazdkowym hotelu Voucher w tym samym dniu wręczy przedstawiciel Polskiej Organizacji Turystycznej. Został on też wysłany razem z zaproszeniem do wszyskich żołnierzy służących w SHAPE. Logo POT znalazło się też na plakatach i ulotkach reklamujących wydarzenie. Dodatkowym narzędziem propocyjnym będzie wystawa zdjęciowa Polskiej Organizacji Turystycznej prezentująca dziedzictwo polskich miast.

 

 

Do góry