en
en

Nowe Trendy w Turystyce 2018  - patronat POT

Już za trzy miesiące odbędzie się 9. edycja konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2018. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezesa POT.

patronat_NTT_2018.png

Eksperci z kraju i zagranicy spotkają się 6 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku na 9. edycji konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2018. Tematami wydarzenia będą m.in. wykorzystanie najnowszych technologii w turystyce, spójność marki czy budowa skutecznej strategii wideo marketingowej przy pomocy „stories” na portalach społecznościowych.

Ponad 20 ekspertów będzie występować na trzech konferencyjnych scenach. Na scenie głównej prelekcje będą prowadzone w czterech głównych blokach: Marketing nieoczywisty kontratakuje, Marketing kierunku. Veni, vidi, vici, Nowe technologie/powrót do przyszłości oraz Zarządzanie talentami (NIE) tylko dla orłów. Wśród prelegentów wystąpią m.in.: Julia Izmałkowa – psycholog i wykładowca,vOlivier Ponti -  manager research w Amsterdam Marketing, Natalia Hatalska - analityk trendów, założycielka i CEO instytutu badań nad przyszłością „infuture hatalska foresight institute” czy Wioletta Hamerska - przewodnicząca kapituły Hotel Przyjazny Rodzinie i pomysłodawczyni tej ogólnopolskiej kampanii. 

Oprócz prelekcji w trakcie konferencji będzie można wziąć udział w 8 warsztatach ze specjalistami branżowymi.

Konferencji towarzyszy konkurs Tourism Trends Awards, w którym co roku nagradzane są innowacyjne produkty turystyczne. Projekty można zgłaszać w kategoriach: Debiut roku, Kampania produktu turystycznego, Nowa oferta turystyczna oraz IT dla turystyki. Jury w składzie: Wioletta Hamerska, Piotr Bucki – wykładowca i badacz trendów, Łukasz Wysocki – prezes zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej oraz Katarzyna Walczak – dyrektor reklamy i PR wakacje.pl, oceni projekty a przedstawiciele dwóch najlepszych z każdej kategorii zaprezentują je na scenie podczas konferencji i powalczą o tytuł najlepszego.

Organizatorzy zadbają również o strefę wystawienniczą, stwarzającą możliwości prezentacji produktów i ofert  partnerów konferencji. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z pełna ofertą firm i pozyskać materiały informacyjne i promocyjne.

Program konferencji: http://trendywturystyce.pl/program2018/

Do góry