en
en

Nowe technologie dla turystyki

Kapituła I edycji konkursu "New Tech – New Travel", wybrała spośród 25 zgłoszeń, laureatów, których poznamy 17 lutego, podczas tegorocznych targów Tour Salon w Poznaniu.

Konkurs skierowany był do start-upów, które mogły zgłaszać produkty konkursowe przeznaczone dla turystów lub adresowane do branży turystycznej, wspierające jej rozwój, promocję lub zarządzanie procesami biznesowymi, w dwóch kategoriach: B2B i B2C.L.

Celem projektu jest  poszukiwanie i promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają podróżowanie, usprawniają zarządzanie i umożliwiają promocję polskich firm i regionów turystycznych.

Nagrodą główną dla zwycięzców w obu kategoriach jest  dron Quadrocopter Yuneec Typhoon Q500 4K, kampania online oraz  prawo do prezentacji zwycięskiego produktu podczas ważnych turystycznych eventów.

Kapituła Konkursu:

· dr hab. Magdalena Kachniewska, prof. SGH - Przewodnicząca Kapituły

· Agnieszka Kukałowicz - Qtravel

· Bogumił Zięba - Inovatica

· Anna Myślak - Międzynarodowe Targi Poznańskie

· Małgorzata Orlikowska - Wiadomości Turystyczne

· Tomasz Dzieńdziura - Ministerstwo Sportu i Turystyki

· Agnieszka Tomczyszyn - Polska Organizacja Turystyczna

Konkurs jest organizowany przez Polską Organizację Turystyczną i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Honorowy patronat nad konkursem objął Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Dawid Lasek.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.new.travel.pl

Do góry