en
en
Kontakt

Nowe technologie dla branży turystycznej

Do 16 stycznia młode kreatywne firmy specjalizujące się w nowych technologiach, które proponują pomysły dla sektora turystyki, mogą zgłaszać się do konkursu technologicznego „New Tech - New Travel” organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Honorowym patronatem objął konkurs wiceminister sportu i turystyki Dawid Lasek.

Gospodarka turystyczna potrzebuje nowych rozwiązań technologicznych. Służą one touroperatorom, wykorzystują je podróżujący. Ułatwiają promocję polskich firm i regionów turystycznych. Konkurs „New Tech - New Travel” ma za zadanie pokazywać przedsiębiorcom turystycznym najlepsze projekty technologiczne i nowe trendy w tej dziedzinie, zarazem wskazywać młodym firmom technologicznym potencjał i potrzeby branży turystycznej, które tworzą szerokie pole do współpracy.

Startupy mogą zgłaszać produkty do „New Tech - New Travel” w dwóch kategoriach konkursowych: B2B i B2C. Na najwyższe oceny mogą liczyć przede wszystkim rozwiązania autorskie, przeznaczone dla turystów lub podmiotów branży turystycznej, innowacyjnie wspierające ich rozwój i promocję lub ułatwiające zarządzanie procesami biznesowymi w turystyce. Istotne jest nowatorskie spojrzenie na potrzeby zarówno współczesnego turysty jak i firm działających w sektorze turystycznym.

Zwycięzcy konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody. Do wygrania między innymi dron Quadrocopter Yuneec Typhoon Q500 4K w zestawie z walizką i dodatkowymi bateriami, dedykowana kampania online i prawo do prezentacji zwycięskiego produktu podczas ważnych turystycznych eventów.

Ogłoszenie laureatów nastąpi podczas Oficjalnego Otwarcia Targów Tour Salon 17.02.2017 o godz. 12.00. Zwycięskie rozwiązania będą prezentowane w strefie nowych technologii Polskiej Organizacji Turystycznej.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania stronie www.new.travel.pl

Zgłoszenia można przesyłać do 16 stycznia 2017 roku.

Więcej: Aktualności Turystyczne

Do góry