en
en

Nostalgicznym Blue Train w podróż do Krakowa

We współpracy wiedeńskiego ośrodka POT, biura podróży Railtours Austria, Państwowych Kolei Austriackich ÖBB i firmy B&B Blue Train Austria, zorganizowano udaną podróż do Krakowa grupy złożonej z 150 austriackich turystów.

W podróż turyści ruszyli nostalgicznym pociągiem Blue Train. W programie pobytu w historycznej stolicy Polski, obok tradycyjnego zwiedzania miasta i pobytu na Kazimierzu, punktem który szczególnie zapadł w pamięć był udział w koncercie w scenerii podziemnej komnaty solnej kopalni w Wieliczce. Wysoko oceniona została strona organizacyjna wyjazdu i wizyty w Krakowie. Po publikacjach na portalach społecznościowych, do ośrodka POT i biura Railtours wpłynęło wiele zapytań od klientów indywidualnych i austriackich touroperatorów dotyczących możliwości organizacji podobnych wyjazdów w przyszłości.

ZO POT Wiedeń współpracuje z Railtours Austria od wielu lat. Służy pomocą przy organizacji wyjazdów, między innymi przy załatwianiu formalności w Krakowie, promocji sprzedaży wycieczek za pośrednictwem mediów społecznościowych, zaopatrując uczestników w materiały promocyjne. W przypadku ostatniego wyjazdu Blue Train, wszyscy uczestnicy otrzymali zestawy wydawnictw informacyjnych na temat Krakowa w poręcznych reklamowych walizeczkach. Logo Polskiej Organizacji Turystycznej zostało umieszczone na materiałach reklamowych, plakatach prezentowanych przez dwa miesiące w pociągach ÖBB, oznakowaniu pociągu specjalnego. ZOPOT Wiedeń otrzymał oficjalne podziękowania za pomoc w przygotowaniu i organizacji wyjazdu.

Do góry