en
en

Największy holenderski dziennik o Warszawie

Dzięki staraniom ośrodka POT w Amsterdamie największy dziennik Holandii DE TELEGRAAF opublikował bezkosztowo dwustronicowy artykuł o Warszawie. Ekwiwalent reklamowy to 45 tysięcy euro.

De Telegraaf jest największym i najważniejszym dziennikiem Holandii. Ukazuje się w nakładzie przeszło 550 tysięcy egzemplarzy, co sytuuje go wśród największych gazet opiniotwórczych w Europie.  - Artykuł o Warszawie jest konsekwencją wcześniejszych rozmów z dziennikarzem gazety na Twitterze. Udało się nam go wówczas zainteresować Warszawą. Dostarczyliśmy mu również szereg informacji o samym mieście - mówi Andrzej Pawluszek, dyrektor zagranicznego ośrodka POT w Amsterdamie.

Autor artykułu opowiada o ciekawych miejscach do zobaczenia w Warszawie, gdzie warto się zatrzymać oraz wybrać na zakupy. Oprócz publikacji prasowej, tekst znajduje się na stronie internetowej dziennika wraz z 5 minutowym filmem o Warszawie. Wartość ekwiwalentu reklamowego opublikowanego artykułu, według Media Info Gropep wynosi 43,225 euro.      

Do góry