en
en

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017

Polska Organizacja Turystyczna podpisała 12 maja porozumienie o współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej przy największym tegorocznym sportowym wydarzeniu w Polsce. Eurovolley Poland 2017 będzie 30. edycją męskich mistrzostw Starego Kontynentu w piłce siatkowej. Jest to wydarzenie gromadzące tysiące kibiców z całej Europy i świata, których przyciągają najwyższy poziom rozgrywek siatkarskich, gwiazdy topowych europejskich reprezentacji i wspaniała sportowa rywalizacja.

Porozumienie zakłada wspólne działania przy promocji miast gospodarzy tj. Gdańska, Szczecina, Katowic, Krakowa a także Polski jako miejsc atrakcyjnych turystycznie. Polska Organizacja Turystyczna zobowiązała się do pomocy przy nagłośnieniu Mistrzostw zagranicą przy wykorzystaniu swoich zagranicznych ośrodków, które będą także informowały o możliwościach nabycia biletów, organizując konkursy, w których będzie można uzyskać bezpłatne bilety wstępu na mecze i dowiedzieć się więcej o atrakcjach turystycznych Polski.

Strony będą wykorzystywały dostępne narzędzia (strony internetowe i profile mediów społecznościowych) do nagłaśniania informacji o imprezie oraz Polsce, jako gospodarzu i ciekawym turystycznie miejscu. Podczas turnieju w strefach kibica i na nośnikach wideo w halach, gdzie rozgrywane będą mecze zostaną wemitowane spoty reklamowe dotyczące certyfikowanych przez POT produktów turystycznych a na stoiskach promocyjnych rozdawane pakiety dla kibiców z materiałami o Polsce.

Do góry