en
en
Kontakt

MINI BUY POLAND w Trójmieście z udziałem gości z USA, Wielkiej Brytanii i Holandii.

W październiku 14-osobowa grupa pracowników amerykańskich, brytyjskich i holenderskich touroperatorów oraz agentów podroży odwiedziła Trójmiasto w ramach warsztatów branżowych MINI BUY POLAND.  

fam_trip_minibuypoland_trojmiasto_2023 pazdziernik_1170.jpeg

W Gdańsku przedstawiciele zagranicznej branży turystycznej zwiedzili Dwór Artusa, podziwiali eksponaty w Muzeum Bursztynu i zagłębili się w historię polskiej walki o wolność w Europejskim Centrum Solidarności. Ogromne wrażenie, szczególnie na gościach z USA, zrobiło Muzeum Zamkowe w Malborku, które zwiedzali nocą. Po spacerze po sopockim molo, uczestnicy MINI BUY POLAND wzięli udział w site inspection hotelu Sofitel Grand Sopot, a w Gdyni odwiedzili Muzeum Emigracji. Podczas całego pobytu w Trójmieście goście kosztowali polską kuchnię w nowoczesnym wydaniu i byli zachwyceni rewolucją kulinarną mającą miejsce w Polsce.

Podczas spotkań polskiej i zagranicznej branży turystycznej w trakcie warsztatów w Gdyni, polska strona miała okazję zaprezentować swoją ofertę i nawiązać współpracę z gośćmi z USA, Wielkiej Brytanii i Holandii.

Do góry