en
en
Kontakt
45678

Milion słuchaczy rosyjskiego radia Relax słuchało naszych audycji

Trwa kampania zachęcająca do zimowego wypoczynku w Polsce w kilku europejskich miastach. Zakończyła się emisja reklam w radio Relax ale po ulicach Moskwy już drugi tydzień jeżdżą autobusy z reklamą. Przez 4 tygodnie akcji promocyjnej pojazdy zobaczy 2 820 000 mieszkańców Moskwy.

Zakończyła się natomiast akcja promocyjna w radio Relax, rozgłośni, której słuchaczami są osoby zamożne, podróżujące więcej niż dwa razy do roku za granicę. Akcja obejmowała, wielokrotnie powtarzane w ciągu dnia, cztery bloki tematyczne, w których przedstawiane były uroki wypoczynku zimowego w polskich miastach. Był również blok kulinarny, podczas którego słuchacze dowiedzieli sie jak przygotować polskie specjały. Ponadto, w mediach społecznościowych, prowadzony był konkurs turystyczny. Szacowana liczba osób, które słuchały audycji to ponad 1 mln mieszkańców Moskwy i kilku miast wokół stolicy Rosji).

Zagraniczny Ośrodek POT w  Moskwie informował o obu akcjach na FB, zapraszając do robienia zdjęć "uchwyconych na trasie" autobusów. Na efekty czekamy.

 

Do góry