en
en

Małgorzata Hudyma przewodniczącą Rady ANTOR Sweden

Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Reprezentantów Narodowych Ośrodków Informacji Turystycznej ANTOR Chapter Sweden po raz kolejny wybrało na Przewodniczącą Rady Małgorzatę Hudymę, dyrektor Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Sztokholmie.

hudyma.jpg

5 grudnia dyrektor Zagranicznego Ośrodka POT w Sztokholmie Małgorzata Hudyma została ponownie wybrana Przewodniczącą Rady Stowarzyszenia Reprezentantów Narodowych Ośrodków Informacji Turystycznej ANTOR Chapter Sweden. Hudyma pełni tę funkcję nieprzerwanie od sześciu lat. Ponownie w Radzie znaleźli się także przedstawiciele Izraela i Malty, którym będą w przyszłym roku towarzyszyć reprezentanci Estonii i Meksyku..

Członkowie Stowarzyszenia docenili działalność Rady w 2018 roku, dzięki której udało się zrealizować dwie wspólne imprezy promocyjne w postaci śniadania prasowego oraz udziału w Travel News Market - warsztatach branżowych organizowanych po raz kolejny przez magazyn branżowy Travel News w Sztokholmie.

Wśród aktualnych działań warto wymienić trwającą współpracę z Messukeskus - organizatorem największych targów turystycznych w krajach nordyckich Matka w Helsinkach, zgodnie z którą członkowie Antor Chapter Sweden wystawiający się na imprezie, mają zapewnione dodatkowe korzyści w postaci m.in. logotypów na ekranach cyfrowych czy bardziej elastycznych warunków płatności za stoisko. Ponadto, dzięki działalności Rady, wynegocjowano szereg korzystnych zniżek dla członków, zainteresowanych wzięciem udziału w mniejszych imprezach targowych i festynowych.

Stowarzyszenie ANTOR Sweden liczy obecnie 32 członków i jest jednym z najliczniejszych w Europie. Działa najbardziej aktywnie ze wszystkich nordyckich oddziałów, poza imprezami spotykając się dziesięć razy w ciągu roku, by wspierać się, wymieniać doświadczenia i planować nowe aktywności. Więcej szczegółów na temat Stowarzyszenia dostępnych jest na stronie www.antor.se.

Do góry