en
en
Kontakt

Live streaming 21. Wielkiej Parady Smoków z Krakowa zachwycił mieszkańców Chin

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Pekinie we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną i Urzędem Miasta Kraków zorganizował live streaming ze zwiedzania miasta Krakowa w dniu 21. Wielkiej Parady Smoków.

Kadry z live streamingu z Krakowa

Kraków to jedno z najczęściej odwiedzanych przez chińskich turystów miast w Polsce, w czasie transmisji na żywo wielu widzów powróciło w komentarzach wspomnieniami do swoich podróży do miasta. Smoczy wymiar live streamingu szczególnie zainteresował chińskich widzów, którzy w zeszły weekend obchodzili Święto Smoczych Łodzi.

Transmisja na żywo z Krakowa została obejrzana przez ponad 11 tysięcy widzów na platformie Mafengwo. Publikacja w tym serwisie jest dodatkowo wspierana promocyjnymi działaniami Zagranicznego Ośrodka POT w Pekinie realizowanymi na pozostałych najbardziej popularnych kanałach społecznościowych w Chinach: Wechat, Weibo, RED, Qyer oraz Ctrip. Opublikowane są na nich artykuły i zdjęcia promujące nie tylko streaming, ale również inne ciekawe atrakcje z regionu Małopolski.

Live streaming z Krakowa jako pierwszy w 2022 r. otworzył realizowaną już od zeszłego serię transmisji na żywo ze zwiedzania polskich miast na platformie podróżniczej Mafengwo. W kolejnych miesiącach planowane są streamingi z kolejnych polskich ośrodków.

Do góry