en
en
Kontakt

Konferencja przed Ferien Messe

9 stycznia ZO POT Wiedeń zorganizował konferencję prasową „Pressefrühstück”, na której został przedstawiony ramowy program prezentacji Polski jako kraju partnerskiego na tegorocznej edycji wiedeńskich targów Ferien Messe. W konferencji, która odbyła się w siedzibie Ambasady RP w Wiedniu wzięło udział 18 dziennikarzy z prasy codziennej, specjalistycznej i branżowej.

Gości powitał Ambasador RP w Wiedniu Pan Artur Lorkowski, a dyrektor Ośrodka Włodzimierz Szeląg przedstawił specjalnie przygotowaną prezentację multimedialną poświęconą temu wydarzeniu. Dziennikarze i goście, wśród których byli Dyrektor Instytutu Polskiego i Radca Hadlowy z WPHI Wiedeń otrzymali przygotowane przez ZO POT Wiedeń teczki z materiałami prasowymi, w tym wersję elektroniczną prezentacji uzupełnioną pakietem zdjęć z regionów biorących udział w naszym stoisku narodowym.

ZO POT Wiedeń przygotował dla gości poczęstunek nawiązujący do polskich akcentów w tradycyjnej kuchni wiedeńskiej. Przekazane informacje wzbudziły duże zainteresowanie dziennikarzy, którzy zgłaszali zapotrzebowanie na dalszą prezentację wybranych regionów.

 

Do góry