en
en

Konferencja i warsztaty Travel Experts

14 marca Zagraniczny Ośrodek POT w  Brukseli uczestniczył w konferencji i warsztatach branżowych dla samodzielnych doradców podróży z Belgii, zrzeszonych w stowarzyszeniu Travel Experts. Stowarzyszenie posiada biura w dwóch największych belgijskich aglomeracjach – Brukseli oraz Antwerpii i skupia 82 osoby.

Podczas warsztatów zorganizowanych według zasady spead date – członkowie Travel Expert miali 10 do 20 minut aby poroizmawiać z każdym z podwystawców. Oferta do Polski proponowana doradcom oparta była na propozycjach wyjazdów typu city trip, w szczególności do Krakowa, Warszawy i Gdańska. Przeważaly zapytania o pakiet łączący pobyt w Krakowie ze zwiedzaniem byłego obozu Auschwitz. Zainteresowanie wzbudzała także oferta dłuższych pobytów w obiekatch historycznych położonych na łonie przyrody, w tym w szczególności na Mazurach.

Po zakończeniu warsztatów odbyła się loteria dla członków stowarzyszenia. Jedną z nagród był Miód Polski i zestaw pamiątek regionalnych, ufundowane przez ZOPOT. Ośrodek bardzo pozytywnie ocenia warsztaty, dzięki którym oferta polska dotarła do bardzo prężnych organizatorów podróży, którzy wśród swoich klientów mają głównie osoby zamożne zainteresowane ciekawymi wyjazdami city trip. Polskie city trip wspaniale wpasowują się w ofertę członków stowarzyszenia.

Do góry