en
en

Klastry turystyczne w Austrii

 8 marca 2017 r. w siedzibie firmy „Cluster Wellnes & Gesundheit Tirol” odbyło się seminarium „Freemium&Sharing – neue Geschaftsmodellle revolutionieren den Markt“. Włodzimierz Szeląg, dyrektor ZO POT w Austrii wziął udział w spotkaniu, na zaproszenie Jeaninne Herman, którą uczestniczyła, jako lektorka, w konferencji „Klaster w turystyce”, która odbyła się w ubiegłym roku w Przemyślu.

W Przemyślu rozpatrywany był wariant nawiązania szerszej współpracy z klastrem z Tyrolu. Uczestnictwo w seminarium było ciekawe nie tylko ze względu na prezentacje nowych technologii zarządzania przedsiębiorstwem turystycznym, ale ułatwiło również nawiązanie nowych kontaktów w branży oraz dało możliwość praktycznego zapoznania się z działaniami klastra turystycznego.

ZO POT w Austrii otrzymał zaproszenie do wzięcia udziału w organizowanym 22 czerwca br. w Innsbrucku kongresie „Tiroler Wellness Kongress”, który będzie platformą dla reprezentantów branży wellness, turystyki zdrowotnej i innowacyjnego hotelarstwa z Tyrolu (www.standort-tirol.at/wellness).

 

Do góry