en
en

ITB 2017. Niemieccy przedsiębiorcy turystyczni na stoisku POT

Drugi dzień targowy na stoisku narodowym Polskiej Organizacji Turystycznej wypełniły prezentacje dla przedstawicieli niemieckiej branży turystycznej. 

Tematyka może posłużyć za interesującą treść programów przyjazdów do naszego kraju. Historia i współczesność Opola, walory turystyczne Kanału Augustowskiego, a także znaczące zbliżenie do Europy atrakcyjnego regionu Polski, Podkarpacia, dzięki uruchomieniu połączeń lotniczych z Rzeszowem. Linie lotnicze zapewnią również szybką komunikację pomiędzy Berlinem i Wrocławiem podczas The World Games Wrocław 2017. Dziesiąte Światowe Igrzyska Sportów Nieolimpijskich organizowane są w Polsce po raz pierwszy. Weźmie w nich udział ponad 3,5 tys. sportowców z stu krajów, którzy rywalizować będą w trzydziestu dyscyplinach sportowych. Ceremonia otwarcia odbędzie się na stadionie Wrocław mieszczącym czterdziestotysięczną widownię. Prezentacjom branżowym towarzyszą rozmowy biznesowe, które kontynuowane są zwyczajowo przy stołach degustacyjnych z kulinariami polskich regionów. W czwartek goście polskiego stoiska narodowego uczestniczą po raz pierwszy w tak zwanej happy hour, kiedy klienci mogą liczyć na wyjątkowe rabaty, bonusy i prezenty ufundowane przez wystawców. Liczną pulę nagród przygotowano dla uczestników biorących udział w konkursach, które kodują w świadomości uczestników treść marketingową, na przykład wiedzę dotyczącą szlaków rowerowych Green Velo. W podobny sposób przekazują informacje quizy dla entuzjastów świata cyfrowego. Na stoisku POT mogą się do niego przenieść nakładając google VR. Pozwalają one użytkownikom oglądać zdjęcia i filmy dające złudzenie przestrzeni w 360 stopniach. Ruch głowy zmienia kąt widzenia. Pytania zadawane w quizie utrwalają kojarzenie miejsc i nazw atrakcji turystycznych.

Wszyscy zainteresowani wydarzeniami na stoisku narodowym Polskiej Organizacji Turystycznej, mogą je śledzić  na ekranach komputerów. Przekaz zapewnia, podobnie jak w roku ubiegłym, zespół redakcyjny studia internetowej TV. Transmisja 9 marca w godzinach 11.30 -13.30 pod adresem www.interior.net.pl

Do góry