en
en

Internauci wybierają swojego laureata Certyfikatu POT

W poniedziałek, 6 listopada, rozpoczęło się głosowanie internautów w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny.

Certyfikaty_POT.jpg

Finał głosowania internautów zakończy się w niedzielę 19 listopada o północy. Ogłoszenie zdobywcy Certyfikatu Internautów 2017 nastąpi natomiast trzy dni później podczas oficjalnego wręczenia Certyfikatów POT i będzie jednym z punktów programu targów TT Warsaw. Wszyscy laureaci konkursu zostaną objęci programem promocji Polskiej Organizacji Turystycznej.

W tegorocznej edycji wprowadzono pewne korekty zasad głosowania. Z portalu organizatorów zniknął licznik wskazujący aktualną kolejność. Do ostatniego kliknięcia, pozostanie niewiadomą, którzy z kandydatów są na czele, a którzy w tyle oraz któremu przypadł Certyfikat Internautów 2017 w konkursie POT.

Mechanizm umożliwiający oddawanie głosów uruchomiony został na portalu narodowym polska.travel, na którym zamieszczona jest też lista tegorocznych kandydatów zgłoszonych do konkursu przez regionalne organizacje turystyczne.

Zagłosuj na Certyfikat Internautów POT

Zapraszamy do głosowania na swoich faworytów. 

Do góry