en
en

II Forum Promocji Turystycznej w listopadzie

Druga edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia w Warszawie. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Polskiej Izby Turystyki. Podobnie, jak w roku ubiegłym, będzie to spotkanie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności samorządowej i społecznej, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, specjalistów od promocji turystycznej z innych krajów.

Nowością podczas tegorocznej imprezy będą “Pojedynki Ekspertów” a także finał na film promujący turystyczne miejsca w Polsce “Kadr z Polski”.

Wśrod uczestników debaty oraz prelegentów znaleźli się:

Bojan Baketa - dyrektor Narodowego Ośrodka Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji,

Ewelina Bartoszewska–Kman- kierownik zespołu komunikacji marketingowej miasta w Biurze Promocji Miasta i Turystyki we Wrocławiu,

Piotr Dwurnik - dyrektor spółki i członek zarządu w Przedsiębiorstwie Turystycznym "Łysogóry",

Jan Mazurczak - prezes Zarządu Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej,

Marcin Mączyński - sekretarz generalny IGHP,

Marek Migdal - prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej,

Bartłomiej Walas  - Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej,

Agnieszka Sikorska - dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej,

Jerzy Szegidewicz - Instytut Gospodarki Turystycznej).

W programie znalazły się także  „Pojedynki Ekspertów”. Do pojedynków staną między innymi Leszek Szyczewski, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej w Toruniu kontra Daniel Lisak, dyrektor Biura Krynickiej Organizacji Turystycznej w Krynicy Zdroju) i Jan Błoński, prezes zarządu Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej kontra Dariusz Wojtal z Polskiej Izbu Turystyki.

Program i rejestarcja uczestników: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl

Do góry