en
en

Gdzie biznes spotyka się z pasją - tak zaprasza Tour Salon

Podczas 28. edycji targów TOUR SALON oferty i produkty turystyczne zaprezentują m.in. podmioty z Albanii, Dominikany, Grecji, Hiszpanii, Indii, Litwy, Mołdawii, Niemiec, Polski, Rumunii, Szwecji, Ukrainy, Węgier i Włoch. Wystawcy wypełnią dwie hale Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Polska Organizacja Turystyczna przygotowuje dla gości strefę z wieloma atrakcjami, w tym konkursy oraz prezentacje między innymi o wykorzystaniu nowych technologii w turystyce. Temu tematowi będzie także poświęcony panel dyskusyjny, który odbędzie się pierwszego dnia. W czasie targów zostaną rozstrzygnięte konkursy POT. Wzbudzające wiele emocji w regionach: na najlepszy produkt turystyczny oraz najlepsze centrum informacji turystycznej. Podczas uroczystego rozpoczęcia targów zostaną także ogłoszone wyniki konkursu „New Tech - New Travel” organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Na Tour Salon wśród zgłoszonych firm są zarówno biura podróży, touroperatorzy z polski i zagranicy, firmy świadczące usługi turystyczne, hotele, ośrodki spa, a także lokalne i regionalne organizacje turystyczne. Nowością będzie strefa NEW TECH - NEW TRAVEL prezentująca najnowsze rozwiązania technologiczne dla turystyki, a także przestrzeń z akcesoriami turystycznymi.

Ma targach będzie można zapoznać się z ofertą turystyczną z Grecji, Indii, Hiszpanii, Szwecji, czy kilku polskich podmiotów, które wracają po przerwie na TOUR SALON. Stali wystawcy również szykują wiele niespodzianek dla profesjonalnych oraz indywidualnych odbiorców usług turystycznych.

Dla osób chcących skorzystać z transportu zorganizowanego przez targi będą jeździły autobusy z Warszawy i Krakowa oraz miast tranzytowych. Opłata za przejazd będzie symboliczna. To nie tylko komfort dojazdu, ale także idealne miejsce do networkingu w czasie podróży! Ilość miejsc jest ograniczona, rezerwacje: paulina.szczesiak@mtp.pl

Zapraszamy do zarejestrowania się na targi on-line na stronie www.mtp24.pl

Zarejestrowane osoby będą mogły wejśc  wejdą w piątek na rozpoczynające się w tym dniu targi RYBOMANIA, KNIEJE i BOATEX. Oczywiście bilety dla rejestrujących się specjalistów są za darmo!

Organizatorzy zapraszają na drugą edycję bezpłatnych warsztatów „Dlaczego Twoje biuro podróży gubi klientów?” dedykowanych biurom podróży. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak dotrzeć do e-klienta milenijnego i sprzedać mu więcej oraz jak widzi punkt sprzedaży przychodzący do niego klient, czyli na czym polega audyt biura podróży. Na spotkanie ze specjalistą od merchandisingu – dr. Markiem Borowińskim – obowiązuje bezpłatna rejestracja na stronie targów. Liczba miejsc jest ograniczona. Formularz rejestracyjny TUTAJ

Więcej informacji: www.tour-salon.pl

 

Do góry