en
en

Forum Polsko-Rosyjskie ETO POLSZA

Polska Organizacja Turystyczna organizuje w dniach 1–6 listopada 2017 r. XIV Polsko–Rosyjskie Forum Turystyczne „ETO POLSZA!” z udziałem ok. 40 przedstawicieli rosyjskich biur podróży.

eto_polsza.jpg


Tegoroczna edycja Forum poświęcona będzie turystycznej promocji regionu Małopolski.
Organizatorami przedsięwzięcia są Polska Organizacja Turystyczna, Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie oraz Małopolska Regionalna Organizacja Turystyczna a także Hotel Wierchomla Ska & Spa Resort w Wierchomli.
W programie zaplanowano dwustronne rozmowy handlowe w formie workshopu, który umożliwi polskiej branży turystycznej prezentację swojej oferty i nawiązanie nowych kontaktów handlowych z rosyjskimi biurami podróży.
Akwizycją rosyjskich touroperatorów zajmuje się ZOPOT w Moskwie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w warsztatach, które odbędą się 4 listopada 2017 roku, w Hotelu Wierchomla Ski & Spa Resort (Wierchomla Mała 42, 33-350 Piwniczna Zdrój) www.wierchomla.com.pl
w godzinach 13.00 – 17.00.
Formuła warsztatów przewiduje kilkunastominutowe rozmowy dwustronne. Rosyjskie biura zajmą oznakowane stoliki, stroną „aktywną” będą polskie biura podróży.
Przed rozpoczęciem warsztatów zapraszamy Państwa na wspólny obiad z naszymi gośćmi z Rosji.

Jednocześnie informujemy, że po zakończeniu spotkania istnieje możliwość udziału w uroczystej kolacji w hotelu. Ponadto Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort przygotował dla Państwa specjalną ofertę noclegową.
Koszt uroczystej kolacji to 85,00 PLN/1os.
Koszt noclegu dla 1 os. w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem to 310,00 PLN i 210,00 PLN w pokoju jednoosobowym ze śniadaniem.
Zainteresowani mogą również skorzystać z transportu autobusowego – szczegóły w załączonym formularzu.

Program 04.11.20167 r.:
Śniadanie w hotelu
12.00 – 13.00 obiad w hotelu z udziałem polskiej branży turystycznej
13.15 – 17.00 warsztaty turystyczne
19.00 kolacja pożegnalna w hotelu

Warunkiem udziału w warsztatach jest wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go w formacie Word w terminie do dnia 13 października 2017 roku na adres e-mail agnieszka.rynecka@pot.gov.pl wraz z logotypem firmy w formacie .jpg.

ZGŁOSZENIE - XIV Forum ROSYJSKIE - Warsztaty Wierchomla


W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Agnieszką Rynecką tel. 22 536 70 31 lub z Dyrektor ZOPOT w Moskwie p. Magdaleną Krucz magdalena.krucz@pot.gov.pl, tel. +7 495 668 87 22.

 

Do góry