en
en

FAM TRIP dla organizatorów spotkań z Wielkiej Brytanii

7 – 9 kwietnia br. w Warszawie na zaproszenie grupy Hilton Worldwide, Poland Concept DMC, Warsaw Convention Bureau oraz Poland Convention Brueau Polskiej Organizacji Turystycznej odbyła się wizyta studyjna dla 12 przedstawicieli branży przemysłu spotkań z rynku brytyjskiego w celu zapoznania się z ofertą i potencjałem biznesowym stolicy.

Pobyt w Warszawie rozpoczął się od prezentacji możliwości organizacji spotkań w Warszawie i Polsce. Następnie odbyło się zwiedzania Starego Miasta. Podczas programu organizatorzy ukazali różnorodność biznesowej oferty Warszawy poprzez wizytacje obiektów historycznych (Forteca, Zamek Królewski i Arkady Kubickiego, Łazienki Królewskie z teatrem Stanisławowskim), a także tych związanych z historią powojenną oraz nowoczesną (m.in.: ogrody Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego).

Dużą niespodzianką dla uczestników wizyty był wielkanocny obiad w klimacie "meet the locals" , zorganizowany w domu prywatnym. Goście mieli okazje skosztować tradycyjnych wielkanocnych polskich dań oraz nauczyć się ozdabiać pisanki. Gospodarzem uroczystej kolacji na zakończenie pobytu grupy była natomiast Polska Organizacja Turystyczna. Brytyjscy planiści byli pod wrażeniem potencjału Warszawy oraz jakości świadczeń oferowanych przez partnerów projektu.

Poland Concept DMC jest organizatorem podróży motywacyjnych rekomendowanym przez Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej w ramach programu rekomendacji.

Do góry