en
en

Ewa Farna będzie promowała Polskę w Czechach

16 lutego rozpoczynają się największe międzynarodowe targi turystyczne w Czechach. HOLIDAY WORLD 2017 w Pradze to najważniejsza impreza turystyczna w Europie Środkowo-Wschodniej.Tegoroczna, 26 edycja odbywa się równolegle z 11 edycją tragów Top Gastro & Hotel (HORECA). W tym roku w ramach polskiej prezentacji pojawi się rozpoznawalna w Czechach ale kojarzona z Polską piosenkarka Ewa Farna.

Zaproszenie do współpracy celebrytki nie tylko pomaga przyciągnąć uwagę gości i mediów ale także wzbudzić pozytywne emocje, jakie zawsze poprzez swoją twórczość niosą artyści. Wybór wokalistki podyktowany był faktem, że pochodzi z polskiej rodziny mieszkającej na Zaolziu. Śpiewa w języku czeskim i polskim.

18 lutego w przestrzeni targów Holiday World (sala konferencyjna, w godz.13:30-14:30) Ewa Farna będzie gościem specjalnym podczas prezentacji turystycznego potencjału regionu pomorskiego. W czasie spotkania nie tylko będzie można poznać pomorskie atrakcje turystyczne ale również kupić płytę Farny z jej dedykacją.

W tym roku na polskim stosiku narodowym promowane będą produkty z obszaru: turystyki miejskiej i kulturowej ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa i Wrocławia; pobyty i zwiedzanie zamków i pałaców a także z zakresu turystyki aktywnej głównie górskiej i rowerowej.

W 2016 roku w targach Holiday World wzięło udział ponad 650 wystawców z 46 krajów. Łączna ilość odwiedzających to ok. 30 tys. osób. Targi mają charakter przeglądu ofert biur podróży, regionów turystycznych, krajowych central ruchu turystycznego, a także innych usług oferowanych obecnie przez przemysł turystyczny. Tradycyjnym elementem targów jest Region World, przegląd prezentacji poszczególnych regionów Czech. Oprócz interesujących ekspozycji kolejna edycja targów oferuje bogaty program dodatkowy, polegający m.in. na projekcji filmów podróżniczych „World Film", seminariach, konferencjach oraz warsztatach związanych tematycznie z turystyką, a także prezentacji oferty dedykowanej turystyce Wellness & SPA.

Więcej informacji o targach: http://www.holidayworld.cz/en.html

Do góry