en
en

Efekt kolejnych podróży studyjnych do Polski

W niemickim magazynie Off Road 3/17 ukazał się sześcio stronicowy artykuł, którego ekwiwalent reklamowy wynosi około 60 tysięcy euro. To efekt podróży dziennikarzy, którzy stali się prawdziwymi fanami Polski. Wizytę przygotował Zagraniczny Ośrodek POT w Berlinie. Dziennikarze podróżowali po Polsce samochodem Suzuki Vitara. Wyruszyli ze Zgorzelca, odwiedzili Karkonosze, Kraków, Bieszczady, Lublin, Zamość, Białowieski Park Narodowy, woj. warmińsko-mazurskie, Malbork i Gdańsk.

Po powrocie napisali w mailu:  "Z Polski wróciliśmy po brzegi zapakowani nowymi, pozytywnymi wrażeniami. Jaki piękny kraj ! To co zobaczyliśmy i przeżyliśmy w Polsce przekroczyło wszystkie nasze oczekiwania. Jesteśmy oczarowani przyrodą i naturą ale również starym miastem w Krakowie i w Gdańsku. w pamięci już na zawsze pozostanie gościnność Polaków. Nigdy nie spotkałem tak miłego narodu.”

Dzięki staraniom Zagranicznego Ośrodka POT w Berlinie  ukazał się także artykuł o Polsce w „7 Tage”, kolorowym tygodniku dla kobiet o nakładzie 80 tysięcy egzemplarzy przy cenie za jedną stronę reklamy 3 000 euro  https://www.bauer-plus.de/zeitschriften/unterhaltung-ratgeber/7-tage 

Do góry