en
en
Kontakt

Dziennikarze z Izraela zwiedzają Polskę

Polska Organizacja Turystyczna zaprosiła do naszego kraju grupę dziennikarzy z najważniejszych mediów w Izraelu. W trakcie tygodniowego pobytu poznają Warszawę, Wrocław i Kraków z ich najciekawszymi i najnowszymi atrakcjami. 

Grupa izraelskich dziennikarzy w kopani w Wieliczce

Od 21 do 27 kwietnia przebywają w Polsce dziennikarze z najważniejszych mediów Izraelskich. Tematem zorganizowanej przez Polską Organizację Turystyczną podróży są pobyty w dużych miastach. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele takich tytułów jak: IAS, Passportnews, Laisha, The Jerusalem Post, Mako, Ynet oraz wysłannicy portali turystycznych i rezerwacyjnych: Secret Flight, Lametayeel, Go Travel.

Dziennikarze z Izraela odwiedzili Warszawę, Wrocław i Kraków. W polskiej stolicy m.in. mieli okazję zobaczyć taras widokowy Varso Tower. Choć ta nowa atrakcja turystyczna będzie udostępniona turystom dopiero w roku 2023, to jej promocja jako istotnego punktu na turystycznej mapie Warszawy już się rozpoczęła.

Wrocław powitał naszych gości jako miasto otwarte, nowoczesne i tętniące życiem. Duże wrażenie zrobiła także szeroka oferta dla rodzin z dziećmi. Goście zachwyceni byli Krasnalami wrocławskimi oraz muzeum miniatur Kolejkowo, które w 2021 r. otrzymało prestiżowy Certyfikat POT.

Kraków zachwyca gości swoją niepowtarzalną atmosferą i światowej klasy zabytkami. Goście mieli już okazję odwiedzić Kopalnię Soli w Wieliczce, która wywarła na nich ogromne wrażenie. Z myślą o młodych turystach z Izraela w programie pobytu znalazły się również odwiedziny w ciekawym i nowoczesnym muzeum gier video.

Do góry