en
en

Duże zainteresowanie polską ofertą na WTM Londyn

W centrum wystawienniczo-konferencyjnym ExCeL w Londynie rozpoczęły się w poniedziałek 6 listopada międzynarodowe targi World Travel Market Londyn 2017. W wydarzeniu uczestniczy silna reprezentacja Polski z wiceministrem sportu i turystyki Dariuszem Rogowskim oraz prezesem Polskiej Organizacji Turystycznej na czele.

WTM.jpg

Polskie stoisko jest jednym z chętniej odwiedzanych podczas otwartych w poniedziałek, 6 listopada, międzynarodowych targów turystycznych World Travel Market w Londynie. Zainteresowanie wzbudza prezentowana przez Polskę oraz samo stoisko. W jego otwarciu uczestniczyli m.in. wiceminister sportu i turystyki Dariusz Rogowski, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk oraz posłowie Grzegorz Matusiak, Maciej Masłowski i Tomasz Kucharski.

Przygotowane przez Polską Organizację Turystyczną stoisko zajmuje w tym roku 195 metrów kwadratowych, z czego 15 metrów kwadratowych przeznaczono specjalnie na turystykę medyczną.

Podczas WTM Londyn Polska prezentuje bardzo różnorodną ofertę, ale dla rynku brytyjskiego szczególnie ważna z naszego punktu widzenia jest m.in.  oferta na city breaks, czyli kilkudniowe wyjazdy do dużych miast. Proponujemy np. wycieczki do Krakowa, Warszawy czy Lublina. Przygotowaliśmy również bogatą ofertę turystyki kulturowej i aktywnej oraz turystyki medycznej w ramach projektu „Go to brand”.

W naszym pawilonie gościmy również dwa regiony – Małopolskę oraz lubelskie, które przebijają się z atrakcyjnymi ofertami popytowymi w ich regionach. Polskę promuje również 17 przedsiębiorców z branży usług turystycznych.

W trakcie promocji na targach WTM Londyn przewidujemy spotkania z dziennikarzami, spotkania biznesowe z przedstawicielami firm brytyjskich oraz inne atrakcje. Nie zabraknie również, co warto podkreślić, poczęstunku z polskich specjałów. 

Do góry