en
en

Design, architektura, nieruchomości – moda, trendy, inspiracje. II edycja 4 Design Days za nami

270x136_4DD_II_edycja_podsumowanie_2.jpg

Druga edycja 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicachcieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem niż ubiegłoroczna. Wzięło w niej udział blisko 25 tys. osób – 5 tys. gości biznesowych w dwa dni dla profesjonalistów oraz 20 tys. zwiedzających w weekend 18 i 19 lutego.

4DD II edycja podsumowanie 2Druga edycja 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicachcieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem niż ubiegłoroczna. Wzięło w niej udział blisko 25 tys. osób – 5 tys. gości biznesowych w dwa dni dla profesjonalistów oraz 20 tys. zwiedzających w weekend 18 i 19 lutego.

Podczas czterodniowego spotkania (16-19 lutego br.) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach ikony światowego i polskiego designu, architekci i projektanci, przedstawiciele producentów i firm usługowych oraz deweloperzy rozmawiali o trendach w architekturze, kreowaniu atrakcyjnej przestrzeni publicznej, planowaniu miast oraz o tym, jak budować konkurencyjność poprzez design.

W dyskusjach udział wzięli eksperci z Polski i goście z całego świata, m.in.: Oliver Heath, specjalista w dziedzinie zrównoważonego projektowania architektonicznego i projektowania wnętrz, Hans Ibelings – krytyk architektury i pisarz, Robert Konieczny – architekt, założyciel KWK Promes, Przemo Łukasik – architekt z Medusa Group, Rob Reinders, odpowiedzialny za design hoteli Marriott, Renato Rizzi, autor projektu m.in. Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, Joachim Schuessler, projektant wieżowców, m.in. Mennica Legacy Tower w Warszawie, Mariusz Ścisło – Prezes SARP.

Wykładom, dyskusjom, prezentacjom, wystawom, galom rozdania nagród branżowych towarzyszyła ekspozycja ponad 250 wystawców.

www.4dd.pl

 

Do góry