en
en

Delegacja z chińskiej prowincji Henan na rozmowach w POT

Współpraca i rozwój w dziedzinie turystyki oraz przykłady rozwiązań wdrażanych przez Polską Organizację Turystyczną były głównymi tematami spotkania przedstawicieli POT z delegacją chińskiej prowincji Henan.

spotk2.jpg

W siedzibie POT odbyło się w piątek 2 sierpnia spotkanie z delegacją chińskiej prowincji Henan. Rozmowy dotyczyły rozwoju i współpracy w dziedzinie turystyki.

Polska Organizacja Turystyczna przybliżyła gościom zakres działalności POT, obszary promocyjne w kraju i za granicą oraz przedstawiła walory turystyczne Polski. W dalszej części spotkania odbyła się dyskusja na temat obiektów UNESCO w Polsce, Programu Certyfikacji POT za Najlepszy Produkt Turystyczny oraz funkcjonowania systemu informacji turystycznej w Polsce.

Ze strony chińskiej w spotkaniu wzięli udział reprezentanci miasta odpowiedzialni za rozwój turystyki oraz przedstawiciele biur podróży. POT reprezentowali: wiceprezes Agnieszka Jędrzejczyk oraz pracownicy Departamentu Strategii i Marketingu - wicedyrektor Artur Brandysiewicz oraz główny specjalista Magdalena Michno.

Do góry