en
en

Co warto wiedzieć o lauretach konkursu na Najlepsze Centrum „it”

To jeden z tych konkursów branżowych Polskiej Organizacji Turystycznej, który przyciąga największe zainteresowanie, a nagrody należą do najbardziej liczących się i cenionych wyróżnień.

Konkurs na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce. Bliższa wiedza o laureatach pozwala wyrobić sobie pogląd, w których miastach i miejscowościach obsługa i wyposażenie jest na najwyższym profesjonalnym poziomie, a także czego można się spodziewać widząc na drzwiach gwiazdki kategoryzacyjne. Ich posiadanie potwierdza, że placówka działa zgodnie z zasadami i standardami Polskiego Systemu Informacji Turystycznej i wcześniej przeszła pomyślnie przez szczegółową procedurę komisji certyfikacyjnej. Tylko te centra i punkty „it” mogą przystąpić do konkursu. Zgodnie z regulaminem liczba gwiazdek określała też kategorie, w jakich rywalizują centra i punkty zgłoszone do konkursu.

Zachęcamy do lektury kolejnych tekstów, w których prezentują się laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu POT i Forum Informacji Turystycznej. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród nastąpiło w lutym 2017 roku w Poznaniu podczas targów Tour Salon.

Punkt Informacji Turystycznej na Zamku Piastowskim w Raciborzu, III miejsce w kategorii 2-gwiazdkowej... Czytaj dalej w Aktualnościach Turystycznych

Do góry