en
en

Certyfikaty OROT 2016

Podczas konferencji „Produkt turystyczny a informacja turystyczna. Wzajemne zależności, najlepsze przykłady i dobre praktyki”, organizowanej przez Opolską Regionalną Organizację Turystyczną we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną poznaliśmy zwycięzców konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego - Certyfikat OROT 2016.

9 lutego w czasie konferencji zostały także zaprezentowane najlepsze przykłady Informacji Turystycznych i produktów turystycznych z Regionu, a także z Polski. Polską Organizacją Turystyczną reprezentował Jacek Janowski, dyrektor Departamentu Produktu Turystycznego i Współpracy Regionalnej (na zdjęciu), który podkreślił znaczenie informacji turystycznej w promocji. - Informacja turystyczna pełni role nie tylko informacyjna i animacyjną ale tez w dużej mierze promocyjną. Istotne jest to w szczególności kiedy budowany jest wizerunek regionu z uwzględnieniem driverow turystycznych jakimi mogą być produkty turystyczne z Certyfikatem POT - powiedział Janowski.

Patronat nad tym wydarzeniem objęli: Bartłomiej Walas p.o. Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Andrzej Buła Marszałek Województwa Opolskiego.

Certyfikaty Opolskiej Regionalnej Organicacji Turystycznej 2016

"Lato Kwiatów" w Otmuchowie,

Park Kulturowo-Przyrodniczy Twierdza Nysa,

Bajkowy Świat na zamku w Mosznej,

Wojewódzkie Święto Karpia Opolskiego,Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.

Kapituła konkursu przyznała także wyróżnienie, które otrzymał "Event Hostel" w Opolu.

Do góry