en
en
Kontakt

Brytyjscy blogerzy zachwycali się atrakcjami Krakowa i Tatr

Blogerka Anoushka Probyn oraz para influenserów Brock i Betty odwiedzili Małopolskę na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej. Podróże były okazją do poznania historii i dziedzictwa kulinarnego Krakowa oraz do wędrówek malowniczymi tatrzańskimi szlakami.

Blogerki z Wielkiej Brytanii podczas wizyty w Polsce

Późną wiosną Polskę odwiedzili znani w Wielkiej Brytanii influenserzy: Brock i Betty, którzy wspólnie prowadzą blog https://www.brockandbetty.co.uk/ oraz Anoushka Probyn, której konto na Instagramie śledzi ponad 100 tys. osób.

Brock i Betty specjalizują się w turystyce aktywnej, stąd też tematem przewodnim ich majowej podróży była wędrówka górska po polskich Tatrach. Oprócz dwóch dni w Zakopanem, blogerzy mieli również okazję zwiedzić Kraków, a w nim zarówno miejsca związane z historią miasta, jak również z jego dziedzictwem kulinarnym.

Sam Kraków był zaś celem czerwcowej wizyty Anoushki Probyn. Blogerka poznawała kulturę i historię stolicy Małopolski oraz niezwykle bogatą scenę kulinarną. Podczas podróży Anouszka zwiedziła najważniejsze atrakcje, takie jak: Rynek Starego Miasta, Sukiennice, Wawel czy Kazimierz. Wybrała się także w podróż zabytkową ładą do Nowej Huty. Program wizyty poza zwiedzaniem wypełniony był licznymi degustacjami kulinarnymi, z których słynie Kraków.

Partnerem POT przy organizacji obu podróży był Urząd Miasta Krakowa. Wizytę Brocka i Betty wsparła także Małopolska Organizacja Turystyczna.

Efektem współpracy z influencerami są obszerne i bogate w fotografie relacjami z Polski opublikowane w kanałach blogerów w mediach społecznościowych oraz na ich stronach internetowych

Do góry