en
en

Bogata oferta Polski na targach Ferienmesse Wien

W Wiedniu ruszyły targi turystyczne Ferienmesse Wien organizowane przez Reed Exhibition Messe Wien. Polska Organizacja Turystyczna przygotowała narodowe stoisko, na którym prezentowana jest bogata oferta turystyczna naszego kraju.

targi_wieden_2018_styczen.jpg

Od 11 do 14 stycznia w Wiedniu odbywają się wiodące w Austrii targi turystyczne Ferienmesse Wien. W tym prestiżowym wydarzeniu bierze również udział Polska Organizacja Turystyczna, która przygotowała niemal 50 metrowe polskie stoisko narodowe. Wśród jego wystawców znalazły się Region Małopolska z Urzędem Miasta Kraków, TCI Tarnów, Region Śląsk, urzędy miejskie w Bielsko-Białej i Zabrzu oraz biuro podróży Pol Reisen.

Na targach nie brakuje także polskich atrakcji. Get-togheter to spotkanie z przedstawicielami mediów i branży, którzy zostali specjalnie zaproszeni do odwiedzin polskiego stoiska. W kinie targowym ukazana zostanie prezentacja „Mazury – kraina tysiąca jezior”, prowadzona przez dziennikarza Manfreda Rutharda. Na scenie kulinarnej zaś, kucharz Rafał Friedrich przygotuje i poczęstuje potrawami z dziczyzny i ryby.

Obok narodowych organizacji turystycznych zrzeszonych w Corps Touristique, swoje oferty prezentują największe biura turystyczne z Austrii, w tym: Verkehrsburo, Ruefa Reisen, Dertour, TUI, Railtours

Targi Ferienmesse Wien organizowane przez Reed Exhibition Messe Wien odbywają się w jednym z najbardziej nowoczesnych centrów wystawienniczych Europy. To międzynarodowe targi, których celem jest promocja turystyki, podróży i wypoczynku.Impreza już od kilku lat połączona jest z salonem samochodowym, gdzie czołowi, światowi producenci prezentują swoje nowości,  prezentacją kulinarną "Genusswelt" oraz wioską Bike Village Vienna.

W poprzedniej edycji targów uczestniczyło 780 wystawców z 70 krajów. Z prezentowanymi przez wystawców ofertami zapoznało się 150 tys. zwiedzających. To sprawia, że impreza jest jedną z największych i najważniejszych tego typu w Austrii. 

Do góry