en
en
Kontakt

Blogerki z Holandii odkrywają uroki Pomorza

W maju, na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej region pomorski odwiedziły trzy holenderskie blogerki. Podróż zorganizowana została przez Zagraniczny Ośrodek w Amsterdamie we współpracy z Sopocką Organizacją Turystyczną, Gdańską Organizacją Turystyczną oraz Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną.

Holenderskie blogerki w Sopocie

W czasie pięciu dni pobytu blogerki poznawały Sopot, Gdańsk oraz odkrywały dziedzictwo holenderskie w regionie. Głównymi akcentami w programie wizyty były turystyka aktywna, oferta Wellness i SPA, Szlak Menonitów (dawnych osadników holenderskich) w regionie, największe atrakcje Gdańska oraz kulinaria.

Holenderki miały okazję odbyć wycieczkę jachtem, houseboatem i przejechać pomorskimi szlakami rowerowymi oraz odwiedzić najlepsze obiekty SPA i Wellness w Sopocie. Spotkały się również z przedstawicielami Sopockiej Organizacji Turystycznej którzy opowiedzieli o walorach miasta i jego atrakcyjności dla turystów holenderskich.

Była to pierwsza wizyta blogerek na Pomorzu. Region oczarował je pięknem wybrzeża i energią Trójmiasta. Autorki podkreśliły, że podróż na Pomorze to idealne połączenie wypoczynku nad morzem z możliwościami turystyki wellness, aktywnej i kulturowej. Zachwalały poziom usług oferowanych w hotelach oraz bogactwo polskiej kuchni. Już w czasie podroży, na bieżąco, w bardzo entuzjastyczny sposób relacjonowały wyjazd na swoich profilach na Instagramie. W najbliższych tygodniach na portalach www.Travander.nl , www.InHetVliegtuig.nl , www.Wellnessspots.com oraz www.Travelaroundwithme.com ukażą się artykuły będące wynikiem tego wyjazdu.

Do góry