en
en

Amerykański program "Epic Trails" przedstawi pomysły na urlop w Polsce

Ruszyły zdjęcia do amerykańskiego programu telewizyjnego "Epic Trails", przedstawiającego najpiękniejsze trasy wędrówek pieszych na świecie. W poszukiwaniu najlepszych kadrów ekipa filmowa przemierza Tatry i Pieniny.

epic-trails.jpg

Półgodzinny odcinek popularnego programu "Epic Trails" przedstawi widzom pomysły na spędzenie w Polsce aktywnego urlopu. Plan zdjęciowy zorganizowano w Małopolsce. Zdjęcia obejmują wędrówki najpiękniejszymi szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego, wspinaczkę wysokogórską, wizyty w bacówkach i próbowanie regionalnej kuchni. Ekipa trafi także w Pieniny, gdzie spłynie Dunajcem i uda się w dalsze wędrówki.

Turystyka aktywna to popularna forma wypoczynku wśród Amerykanów i Kanadyjczyków. Wędrówki piesze, wspinaczka i raftingi mają za oceanem duże grono zwolenników. Program „Epic Trails” ma na celu pokazać, że Polska przyroda może konkurować z najpiękniejszymi miejscami na świecie, a jej dodatkowe atuty, takie jak kameralna atmosfera, autentyczność, słynna polska gościnność i świetna kuchnia stanowią przepis na świetny urlop. Południe Polski to także miejsce pochodzenia wielu przedstawicieli amerykańskiej Polonii, którzy regularnie odwiedzają Polskę. Program pokaże im, że warto zatrzymać się w Polsce na dłużej, nie tylko na czas wizyt u rodziny, ale też na wakacje.

Program „Epic Trails” będzie emitowany w stacjach FOX Sports Sun, Outside Television, kanałach z grupy Fox Sports Network, a także w telewizji internetowej Backpacker TV. Wizytę zorganizowano dzięki pomocy Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

 

Do góry