en
en
Kontakt

25. edycja Ferie For Alle z udziałem POT

ZOPOT w Sztokholmie zakończył udaną promocję podczas 25-tej już edycji międzynarodowych targów turystycznych FERIE FOR ALLE 2023 w Herning na Jutlandii. Przez trzy dni intensywnie promowane były atrakcje Polski we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną, Visit Sopot oraz Hotelem & SPA ”Trzy Wyspy” ze Świnoujścia.

FerieForAlle2023-1170_585.jpg

Małopolska była gościem specjalnym targów dostępnym w dwóch lokalizacjach: na polskim stoisku informacyjnym oraz przy obrendowanym specjalnie camperze Małopolski. Przy pojeździe zorganizowany został ambient w ramach projektu "Małopolska - cel podróży". Prezentacja skierowana była do duńskich dziennikarzy, którzy zostali zaproszeni na degustację regionalnych produktów, w tym wprost z szlaków enoturystycznych.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również obecny na stoisku wieloletni podwystawca na targach Ferie For Alle – Visit Sopot promujący 200-lecie Sopotu jako uzdrowiska wykorzystując do tego oferty swoich członków. Jutlandia, w której odbywały się targi, jest doskonale skomunikowana z Polską, stąd też wiele pytań dotyczyło właśnie Gdańska, Warszawy, Poznania, Szczecina i Krakowa. 

Urozmaiceniem na polskim stoisku był zorganizowany konkurs, w którym nagrodą jest pobyt weekendowy dla 2 osób w Hotelu & SPA  „Trzy Wyspy” w Świnoujściu zaprasającego odwiedzających na masaż. Miłą i smaczną atrakcję stanowiła również degustacja cydru lubuskiego serwowanego dzięki uprzejmości Ambasady RP w Kopenhadze.

Stoisko polskie na targach w Herning już od wielu lat dzielone jest z czeskimi kolegami, co jest już pewną tradycją na tej imprezie. Tegoroczną edycję targów odwiedziło 56 157 osób.

Do góry