en
en
Kontakt

Polska Organizacja Turystyczna Partnerem Konkursu "Teraz Polska"

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zaprasza firmy do udziału w Konkursie "Teraz Polska" na Najlepsze Produkty i Usługi, którego tegorocznym partnerem została Polska Organizacja Turystyczna. W tym roku zostanie utworzona specjalna kategoria dla produktów i usług turystycznych. Na przedsiębiorstwa turystyczne, których produkty/usługi zwyciężą w Konkursie, czeka pakiet korzyści w postaci prawa do posługiwania się prestiżowym Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska", zniżki na reklamy w mediach współpracujących z Fundacją, możliwości udziału na preferencyjnych warunkach w zagranicznych targach i misjach gospodarczych, członkostwo w Klubie "Teraz Polska", który zrzesza wszystkich dotychczasowych Laureatów Konkursu.

Konkurs "Teraz Polska" to najbardziej prestiżowy i najstarszy polski konkurs wyłaniający rokrocznie produkty i usługi, które ze względu na wysoki poziom jakości, innowacyjny charakter oraz konkurencyjność stanowią wizytówkę polskiej gospodarki. Patronem honorowym przedsięwzięcia jest nieprzerwanie od jego powstania Prezydent RP.

Nagroda w postaci prestiżowego Godła "Teraz Polska" to wyjątkowy instrument promocyjny, cieszący się wysoką rozpoznawalnością i uznaniem wśród konsumentów, którego stosowanie w pozytywny sposób wpływa na wizerunek firmy oraz jej oferty.

Firmy zainteresowane uzyskaniem Godła "Teraz Polska" w najbliższej edycji Konkursu powinny do dnia 16 stycznia 2012 r. zarejestrować się na stronie Fundacji a następnie do końca stycznia br. przesłać do Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego wypełniony wniosek weryfikacyjny.

Szczegółowe informacje o Konkursie można uzyskać na stronie www.terazpolska.pl oraz w Fundacji pod numerami telefonów 22 826 01 91, 22 201 26 90.

Do góry