en
en
Kontakt

21. Krakowski Salon Turystyczny - Odkryj dla siebie…

 

Wystawcy

Oficjalna lista wystawców i partnerów została zamknięta, dlatego możemy już uchylić rąbka tajemnicy o tegorocznych Stoiskach.

 Na poziomie „Podróż przez Regiony”, w rozbudowany sposób, będziemy gościli m.in. woj. Małopolskie, Mazowieckie, Świętokrzyskie, Fundację Partnerstwo dla Środowiska z ich lokalnymi Partnerami, Krakowski Biuro Festiwalowe oraz region partnerski z Sardynii – Provincia di Cagliari. Już teraz zapraszamy na spotkania z przedstawicielami tych regionów.

Drugi poziom, tzw. „Tourshop”, ugości naszych odwiedzających szeregiem specjalnych ofert przygotowanych przez blisko 50 parterów takich jak: Triada, Oasis, Olimp, Jaworzyna, Logostour, Skarpa Travel, Almatur, Columbus, Centrum, PTTK, przedstawicieli regionów polskich  i zagranicznych – Malta, Węgry, Cypr, Chorwacja, Słowacja oraz wielu innych partnerów.

Czeka nas prawdziwy festiwal podróżniczych atrakcji i ofert skrojonych specjalnie dla odwiedzających 21. KST.

Spotkania Podróżnicze

Uzupełnieniem 21. Krakowskiego Salonu Turystycznego, będą Spotkania Podróżnicze, w czasie, których będziemy mieli okazje poznać egzotyczne miejsca i inspirujące wyprawy, nie ruszając się z wygodnych krzeseł. Element ten realizowany jest we  współpracy z Elżbietą i Andrzejem Lisowskimi, Klubem Podróżniczym Śródziemie oraz kanałem Travel Channel.  

Forum Regionów

Dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat produktu regionalnego i jego znaczenia w promocji turystyki przygotowaliśmy coś specjalnego. 7 kwietnia 2011 odbędzie się konferencja Forum Regionów, podczas której zaproszeni specjaliści, postarają się wyjaśnić zagadnienia z tym związane, ale przede wszystkim będzie okazją do konsolidacji środowiska zajmującego się tą tematyką. Zgłoszenia na konferencję, do 1 kwietnia a ilość miejsc ograniczona.

Dla lubiących wyzwania przygotowujemy liczne konkursy. Będziemy o nich informować na naszym profilu na Facebook’u więc już teraz zapraszamy do „polubienia” nas!

http://www.facebook.com/Krakowski.Salon.Turystyczny

Ważne informacje

  • Termin: 8-9 kwietnia 2011
  • Miejsce: Galeria Bunkier Sztuki pl. Szczepański 3a
  • Godziny otwarcia: piątek, sobota 1000 - 1800

 Krakowski Salon Turystyczny, to impreza, która inspiruje do odkrywania. Odkrywania dla siebie…

Wszystkie szczegóły na www.kst.com.pl 

Zapraszamy!

Organizator 21. Krakowskiego Salonu Turystycznego

Grupa A-05 Sp. z o. o.

Plac Na Groblach 14 / 2

31-101 Kraków

Tel. +12 429 62 23

Fax +12 429 62 87

www.a05.pl

Do góry