en
en
Kontakt

Warsaw Convention Bureau

BIURO KONFERENCJI I KONGRESÓW – POLSKA
(CONVENTION BUREAU OF POLAND)

Convention Bureau – Warszawa

Warszawa

Warsaw Convention Bureau działa od lutego 2003 roku w ramach Stołecznego Biura Informacji i Promocji Turystycznej, jednostki budżetowej m.st. Warszawy odpowiedzialnej za promocję stolicy w kraju i zagranicą. Działalność WCB wspierają podmioty zajmujące się organizacją turystyki kongresowej w Warszawie oraz zapewniające wszelkie usługi związane z przygotowaniem konferencji i spotkań biznesowych.

WCB pomaga w organizacji kongresów, konferencji, podróży biznesowych oraz wyjazdów motywacyjnych poprzez rezerwację noclegów, sal konferencyjnych, usług transportowych i przewodnickich. Ponadto zajmujemy się organizacją podróży studyjnych dla zagranicznych dziennikarzy i organizatorów międzynarodowych konferencji i kongresów, aby zaprezentować im różnorodność warszawskich atrakcji oraz możliwości jakie oferuje turystom stolica. Służymy również pełną informacją dotyczącą zabytków, wydarzeń kulturalnych i imprez targowych w Warszawie.

Głównym założeniem WCB jest szeroka promocja Warszawy w Europie i na świecie, jako miasta konferencji i kongresów oraz popularnego kierunku organizacji podróży motywacyjnych.

Warsaw Convention Bureau
Stołeczne Biuro Informacji i Promocji Turystycznej
ul. Rozbrat 26
00-429 Warszawa
tel. +48 22 628 66 02 lub 622 69 68
fax +48 22 621 62 14
e-mail: wcb@warsawtour.pl
www.warsawtour.pl
tel./fax +71/ 347-51-87

Do góry