en
en
Kontakt

Katalog turystyki biznesowej

Katalog turystyki biznesowej

"CONVENTIONS & INCENTIVE TRAVELS – POLAND"Ukazał się, przygotowany przez Convention Bureau of Poland – Polskiej Organizacji Turystycznej katalog "Conventions & Incentive Travels – Poland" prezentujący możliwości Polski w zakresie turystyki biznesowej. Podzielony jest na 4 części tematyczne. Część pierwsza obejmuje 56 propozycji zorganizowania imprez typu incentive travel w całym kraju, część druga zawiera podstawowe informacje o kuchni polskiej i wykaz rekomendowanych restauracji, część trzecia prezentuje wybrane centra kongresowe i hotele konferencyjne, część czwarta zawiera wykaz rekomendowanych przez POT profesjonalnych organizatorów turystyki (PCO) zgłoszonych przez Polską Izbę Turystyki, Stowarzyszenie "Konferencje i Kongresy w Polsce" oraz Forum Turystyki Przyjazdowej.

Katalog ma objętość 80 stron. Został wydany w nakładzie 10 000 egzemplarzy (5 000 wersja angielska, 3 000 wersja niemiecka i 2 000 wersja rosyjska).

Wszystkie informacje o podmiotach gospodarczych, atrakcjach turystycznych oraz zdjęcia zostały umieszczone bezpłatnie.

Adresatem katalogu są instytucje, stowarzyszenia, firmy i osoby w Europie i na świecie planuje imprezy biznesowe w naszym kraju. Katalog przeznaczony jest również do dystrybucji na targach, workshopach i seminariach turystyki biznesowej organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną.

kki_ktb_tn

Do góry